ŚWIĄTECZNE naSTROJE W BUTIKU PRZY NOWOGRODZKIEJ 6!

Strona główna Blog ŚWIĄTECZNE naSTROJE W BUTIKU PRZY NOWOGRODZKIEJ 6!
ŚWIĄTECZNE naSTROJE W BUTIKU PRZY NOWOGRODZKIEJ 6!
Już 1 grudnia 2016 r., w godzinach 11:00-19:00 zapraszamy Cię na spotkanie z trzema markami, dzięki którym stworzysz look doskonały i miło spędzisz czas w towarzystwie projektantów i stylistów.

Myślisz już o świątecznych stylizacjach? A może szukasz inspiracji i pomysłu na prezent?

Już 1 grudnia 2016 r., w godzinach 11:00-19:00 zapraszamy na zakupy! Przygotowaliśmy dużo niespodzianek oraz  rabat  w wysokości 15% na cały asortyment.

W butiku przy Nowogrodzkiej 6 z domowym ciastem i lampką wina czekają na Ciebie:

GOSIA ORLOWSKA DESIGNS – to jedyna w swoim rodzaju artystyczna biżuteria zaprojektowana i ręcznie wykonana specjalnie z myślą o kobietach z silnym poczuciem własnej wartości. Projektantka na co dzień mieszka i tworzy w Hongkongu.

MESSO – Inspiracją dla projektów marki jest otaczająca rzeczywistość – miejska architektura i moda ulicy. W DNA marki zapisane są minimalistyczne formy i stonowana kolorystyka.

MINOU Cashmere – Marka powstała z ogromnej fascynacji kaszmirem i miłości do niego od pierwszego wejrzenia, a właściwie dotyku.  Szale tkane ręcznie w Nepalu to kwintesencja stylu i wyjątkowej jakości.

ZAPRASZAMY!

 

Udostępnij na Facebooku

© 2016 Gosia Orlowska Designs. All Rights Reserved.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA

Ta strona korzysta z cookies, umieszczanych na Twoim urządzeniu. Możesz wyłączyć tę opcję, zmieniając ustawienia swojego urządzenia. Więcej informacji.
ROZUMIEM